PostHeaderIcon Akce 2.3. 2011

Voříškiáda 2011

 

Jako již tradičně i letos náš klub pořádal další ročník soutěže zvané „Voříškiáda“. Jedná se o zábavné závody , kterých se účastní dospělí i děti, s pejskem nebo i bez něj. Celkem se letos zúčastnilo 27 závodníků za nemalé podpory svých rodin i kamarádů. Vstupné bylo dobrovolné, startovné činilo 20,- Kč a výtěžek ve výši 2293,- Kč byl věnován a ve formě šeku po skončení závodů předán zástupci Útulku pro opuštěná zvířata Statutárního města Brna v Bystrci.

Závod samotný sestával ze dvou částí, překážkové dráhy a lanového bludiště, na jehož konci na soutěžící čekalo překvapení v podobě sladkého balíčku, jež si každý musel vytáhnout poslepu z pirátské truhly. Dospělí účastníci se většinou pokladu vzdali ve prospěch dětských soutěžících.

Bohužel počasí našemu závodu příliš nepřálo, soutěžící i jejich čtyřnozí miláčci, stejně jako všichni ostatní návštěvníci akce padali horkem, a proto organizátoři zvolili rychlejší variantu, bez postupného představování jednotlivých soutěžících a jejich „voříšků“ J Během přestávky a po skončení závodů vyplnily čas pro zpracování výsledků ukázky dogdancingu, dogfrisbee a vodících psů pro nevidomé. Bohužel kvůli nemoci fenky Sáry letos nedošlo k plánované ukázce canisterapie, stejně jako kvůli výjezdu nevyšla prohlídka odchytového vozu městské policie.

Veškeré dění na cvičišti i mimo něj vtipně komentoval moderátor Jan Tomek, který taktéž vyhlašoval vítěze ve třech kategoriích, a to kategorie se psem, bez psa a nejsympatičtější soutěžící. Po vyhlášení výsledků a předání cen ještě všichni zúčastnění dostali dárkové balíčky. Tato akce by se samozřejmě neobešla bez podpory našich sponzorů, kterým srdečně děkujeme:

 

Vložit příspěvek